Udruga HVIDR-a Karlovac je dana 18.04.2019. godine, u Domu OS HV Zrinski, organizirala sportski proljetni turnir na kojem su se natjecali invalidi Domovinskog rata cijele Karlovačke županije. Na turniru je bilo 40-tak natjecatelja koji su se natjecali u 7 sportskih disciplina a to su: šah, pikado, stolni tenis, kuglanje, viseća kuglana, boćanje i belot. Ujedno ovo natjecanje predstavlja jedno od ukupno pet izlučnih za državno natjecanje invalida Domovinskog rata pod nazivom ŠNIDOR. Rezultati za prva mjesta su slijedeći:

ŠAH
1. mjesto IVICA FRANKOVIĆ – HVIDR-a Ogulin

VISEĆA KUGLANA (za medalje)
1. mjesto IVAN KRIŽANČIĆ – HVIDR-a Karlovac (82)

PIKADO
1. Stjepan Jakić – Udruga HVIDR-a Karlovac

STOLNI TENIS
1. Viktor Domjanić – Udruga HVIDR-a Generalski Stol

KUGLANJE
1. Davor Celinšćak – Udruga HVIDR-a Duga Resa

BOČANJE
1. Dražen Puškarić – Udruga HVIDR-a Ogulin
BELA
1. Juraj Škrtić i Josip Mateša – Udruga HVIDR-a Generalski Stol

VODITELJ SPORTA: Damir Lovrić